Pilsētas iedzīvotāji ir nomocījušies un nejūt pašvaldības ieinteresētību situācijas risināšanā. “Viņš ir smirdīgs, viņam ir blusas, utis. Viņš nokārtojas, kur pagadās – gan iekšā, gan ārā. Visu laiku dzer. (,,) Kad viņam nopērk ēdienu, viņš to izmet miskastē,” stāsta Laila, kura vēlas, lai agresīvi noskaņotais pensionārs tiktu savaldīts.
“Skumji, ka Ogrē ir tik daudz bezpajumtnieku,” raidījumam norāda Ogres iedzīvotāja, kurai ir bēdīgi, ka viņi bojā Ogres skatu.
Ogres novada domes Komunikācijas nodaļas vadītājs Patriks Grīvā “4. studijai” skaidro, ka tā patiešām jau ļoti daudzus gadus ir zināma situācija, taču diemžēl ļoti daudzie mēģinājumi kaut ko izmainīt nav bijuši veiksmīgi. Piemēram, pagājušajā gadā 26 reizes viņa uzvedības dēļ tika izsaukta pašvaldības policija, kura pārsvarā viņam piemērojusi sodus, kurus samaksājis šīs personas dēls, kurš ir komunicējis ar pašvaldību par šo tēmu un mēģinājis uzlabot situāciju.
Pateicoties Ogres novada sociālā dienesta iesaistei, vīrietis ir nonācis pansionātā. Kā uzsver Patriks Grīva, tas notiek tikai pēc paša vēlēšanās. Sarežģītāku situāciju padarījis fakts, ka viņš nav persona bez noteiktas dzīvesvietas un viņam ir konkrēti ieņēmumi. Pēc likuma šī situācija bija nerisināma, jo nevienu no ielas nekur nevar paņemt un aizvest.