Trešdiena, 17. aprīlis, 2024 11:46

Līga Lūse
Foto/video: Daina Blūma

Līga Lūse

Vakar, 16.aprīlī, Arēnā “Ogre” norisinājās Latvijas basketbola līgas trešā ceturtdaļfināla spēle, kur spēkiem mērojās BK “Ogre ” pret BK “Liepāja”. Pārliecinoši nospēlēja BK “Ogre”, iegūstot otro uzvaru sērijā, ar rezultātu 94:79 (1/4 23:18; 2/4 27:20; 3/4 28:21; 4/4 16:20).

Spēles rezultātu jau pirmajā pusminūtē atklāja BK “Ogre” komandas kapteinis Kristaps Dārgais. Viņš šajā spēlē ieguva 15 punktus, realizējot 7 divpunktu metienus un vienu soda metienu. K. Dārgais ievirzijās pirmajā vietā ar 12 savāktām atlēkošajām bumbām.

Viens no rezultatīvākajiem spēlētājiem BK “Ogre” komandā bija Kārlis Apsītis ar iegūtiem 16 punktiem, precīzs būdams četros divpunktu metienos, divos trīspunktu metienos un divos soda metienos.

16 punktus komandas labā arī ieguva Matas Jucikas, realizējot sešus divpunktu metienus un 4 no 4 soda metieniem.

BK “Liepāja” rezultatīvākais spēlētājs bija Kristaps Ķilps ar precizitāti sešos divpunktu metienos, piecos trīspunktu metienos un trīs soda metienos.

Pirmās desmit minūtes noslēdzās ar rezultātu 23:18, BK “Ogres” labā. Otrās ceturtdaļas rezultāts bija 27:20, puslaikā, beidzot ar rezultātu 50:38. BK “Ogre” trešajā ceturtdaļa rezultāta starpību palielināja līdz pat +28 punktiem, tomēr BK “Liepāja” spēja rezultāta starpību samazināt un pirms spēles pēdējām 10 minūtēm rezultās bija 78:59.

Ceturtajā ceturtdaļā BK “Liepāja” pietuvojās BK “Ogre” gūto punktu skaitam, bet to pārspēt nespēja, spēlei beidzoties ar 94:79.

Nākamā, un iespējams pedējā, ceturtdaļfināla spēle komandām paradzēta 19. aprīlī plkst. 19:00 Liepājas Olimpiskajā Centrā. Šobrīd sērijas rezultāts ir 2:1 (BK “Ogre” vadībā), un uz pusfinālu tiks komanda, kura pirmā iegūs trīs uzvaras.